Kadıköy Tefal Servisi 0216 355 02 12 (Hemen Arayınız)

Kadıköy Tefal tamiri olarak vermiş olduğumuz kapıya teslim hizmeti için hiçbir ekstra ücret alınmamaktadır.
Kadıköy Tefal tamiri olarak tencerenizin bakım işlemlerini gerçekleştirdikden sonra ilk günki per formansında kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kadıköy Tefal Servisi ödün vermeyen, üstün kalite 

Kadıköy Tefal ürünleri çok detaylı ve komplike bir üretim sürecinden geçerek üretilmekte olup, çok sıkı kalite kontrollerinden sonra onaylanarak fabrikadan çıkmaktadırlar.

Kadıköy Tefal İlk kez kullanmadan önce:
Ürünleri iyice temizleyin ve kaynar su ile durulayın. 

Kadıköy Tefal Aşırı ısıtma:
Ürününüzü hiç bir zaman boş veya içinde yağ varken yüksek ateşte iki dakikadan fazla ısıtmayın. Aşırı ısıtma tencerenin tabanının altın rengine dönmesine sebep olabilir. Ancak bu renk bozulması tencerenin performansını etkilemez. Aşırı ısıtma tencerenin tabanına zarar verebilir. Bu durumda, Kadıköy Tefal ateşten kaldırmayın aksi taktirde kendinizi yakabilirsiniz. Altını söndürün ve tencereyi soğumaya bırakın. 

Kadıköy Tefal Pişirme sırasında tuz kullanımı:
Soğuk suya tuz eklemeyin. Bunun yerine, suyun kaynamasını bekleyin ve sonra tuz ekleyin. soğuk suya tuz eklenmesi tencerenin dip kısmında çok yüksek tuz konsantrasyonlarının oluşmasına sebep olabilir ve bu da aşınma lekelerinin oluşmasına yol açar. Paslanmaz çelik üzerindeki bu tür lekeler Kadıköy Tefalnin performansını etkilemese de, temizlenmeleri çok zordur. 

Kadıköy Tefal Paslanmaz çelik tutacaklar:
Paslanmaz çelik tutacaklara sahip ürünler özellikle gazlı ocaklarda ve fırında kullanmaya uygundur

Kadıköy Tefal Cam kapak:
Hiç bir zaman sıcak cam kapağı soğuk su ile soğutmayın. 

Güvenlik:
Yağın kaynaması veya sırçaması sebebiyle oluşabilecek yanık risklerini önlemek amacıyla, derin kızartmalarda her zaman için yüksek kenarlı tencere kullanın ve tencerenin hiç bir zaman yarıdan fazlasını yağ ile doldurmayın. Kapak kullanmayın ve aşırı ısıtmayın  (maksimum yağ ısısı 200°C)

Anahtar Kelimeler : Kadıköy Tefal Servisi , Kadıköy Tefal Servis , Kadıköy Tefal Servisleri , Kadıköy Tefal Teknik Servis , Kadıköy Tefal Teknik Servisleri